Zostań Najlepszym Menedżerem Ryzyka
2016-10-05

Konkurs BANRISK – Liga Akademicka to unikalny, intensywny program szkoleniowy Warszawskiego Instytutu Bankowości, w którym wykorzystywana jest gra symulacyjna opracowana na Uniwersytecie Stanford w USA.

Zapraszamy do udziału 5-osobowe zespoły złożone ze  studentów od III roku studiów wzwyż (dopuszcza się udział w zespole max 2 studentów II roku), z kierunków o profilu bankowo-finansowym lub zbliżonym, legitymujących się dobrymi wynikami w nauce (wymagana średnia ocen za rok akademicki 2015/2016 to minimum 3,80 w skali 2-5, liczona jako średnia ocen wszystkich członków zespołu) oraz aktywnością w uczelnianych kołach naukowych, organizacjach studenckich.

W Konkursie uczestniczy 16 Zespołów.
Dopuszcza się udział uczestników poprzednich edycji Konkursu z zastrzeżeniem, że w nowo zgłoszonym zespole może się znaleźć tylko jedna osoba-uczestnik poprzedniej edycji Konkursu organizowanego przez WIB.
Każdy zespół zarządza odrębnym, wirtualnym bankiem, zgodnie z przyjętą strategią i misją. W ramach dziesięciu decyzji stawia czoła zmieniającemu się (wspólnemu dla wszystkich banków) środowisku makroekonomicznemu. Konkurs wygrywa zespół, którego bank uzyska najwyższą cenę akcji na wirtualnej giełdzie.

Zgłoszenia przyjmujemy do 3 listopada 2016r.

Więcej o zgłoszeniu udziału w zakładce: "Zgłoszenia i rekrutacja"

Pobierz Formularz zgłoszenia

Pobierz Zaświadczenie