Historia BANRISK w Polsce
2016-10-05

Konkurs BANRISK – Liga Akademicka bazuje na 18-letnim doświadczeniu kilkunastu edycji BANRISK – the Stanford Game zrealizowanych przez Warszawski Instytut Bankowości dla zespołów bankowych i studenckich. Historia BANRISK w wykonaniu Warszawskiego Instytutu Bankowości to 25 edycji Konkursów, w tym: otwarte i zamknięte, krajowe i europejskie, dla instytucji polskich i zagranicznych.

W dotychczasowych edycjach uczestniczyło:

• 1759 osób
  • 336 zespołów
  • 32 uczelnie wyższe
  • 156 banków

Dotychczas odbyły się cztery edycje Konkursu BANRISK Liga Akademicka, skierowane wyłącznie do studentów kierunków ekonomicznych z całej Polski, w których łącznie wzięło udział 525 studentów podzielonych na 105 zespołów.
Warszawski Instytut Bankowości jest jedynym w Polsce, licencjonowanym użytkownikiem gry, opracowanej na Uniwersytecie Stanford w USA.

Wejdź na stronę IV edycji Konkursu BANRISK - Liga Akademicka